Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    plangere admin Snoop//

    avatar
    vyrus_alex17
    New Member
    New Member


    Number of posts : 11
    Warn :
    plangere admin Snoop// Left_bar_bleue30 / 10030 / 100plangere admin Snoop// Right_bar_bleue

    Registration date : 15/02/2009

    plangere admin Snoop// Empty plangere admin Snoop//

    Mesaj  vyrus_alex17 Lun Feb 23, 2009 6:12 pm

    adminu snoop mi facut poze mi le-ea cerut, le-am dat p mess nu mia dat accept p mess si dupaia mia dat ban .Am martor p RoLeX pt k era l club cu mn knd mia dat ban fara motiv...si a vz pozele RoLeX ..cer sa se ia masuri in privinta acestui admin k prea face abuz d admin....


    //////////////////////////////// ADMIN EDIT! \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Eu fiind Letal caruia adminu Snoop// ia dat ban ...si l-am rugat p RoLeX care mie pr sai faca plangere p forum si de aia am facut l el ....sper sa ma intelegeti ..in aceasta plangere intra si cerere d admin scos a lu RoLeX pt k sa data admin cui nu trebuie din pacate....
    saw
    saw
    Fouder
    Fouder


    Number of posts : 202
    Localizare : Silent Hill
    Warn :
    plangere admin Snoop// Left_bar_bleue0 / 1000 / 100plangere admin Snoop// Right_bar_bleue

    Registration date : 17/12/2008

    plangere admin Snoop// Empty Re: plangere admin Snoop//

    Mesaj  saw Lun Feb 23, 2009 8:01 pm

    1) FARA DOUBLE POST! exista optiunea EDIT!
    2) O sa discut cu el si in cel mai rau caz il degradez ..... de obicei e admin bun, o sa discut cu el Wink
    avatar
    San7aL
    Administrator
    Administrator


    Number of posts : 50
    Age : 34
    Localizare : Baia Mare
    Warn :
    plangere admin Snoop// Left_bar_bleue0 / 1000 / 100plangere admin Snoop// Right_bar_bleue

    Registration date : 13/02/2009

    plangere admin Snoop// Empty Re: plangere admin Snoop//

    Mesaj  San7aL Mar Feb 24, 2009 4:19 pm

    Asteptam dovezi PRO si CONTRA in acest caz ... ambii sa posteze acele printuri (userul banat trebuie sa aiva pozele la fel si adminul) si vom vedea cine are dreptate. Pozele pot fi usor modificate daca stii ceva in photoshop dar asta nu e o problema ca ma pricep si eu si nu ma prostiti voi. Daca userul nu are printurile => banul nu va fi scos iar daca adminul nu are pozele va fi cazul sa fie sanctionat pentru greseala si banul sa fie scos insa daca adminul demonstreaza ca esti vinovat ban permanent Wink

    GL // asteptam pozele prin upload pe forum , multumesc

    Continut sponsorizat


    plangere admin Snoop// Empty Re: plangere admin Snoop//

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 6:48 am